محل تبلیغات شما

و همانطور که بیش از یک کیف دستی دارید ، ممکن است بخواهید بیش از یک کیف پوشک نیز داشته باشید ، بگویید یک کیف کوچک برای دویدن به فروشگاه و یک کیف پوشک بزرگتر که همه چیز را به غیر از سینک آشپزخانه در خود جای داده است.

هرچه انتخاب می کنید (و هر تعداد هم که بخرید) ، هنگام خرید کیسه پوشک این عوامل مهم را در ذهن داشته باشید.

چه چیزی یک کیف پوشک خوب ایجاد می کند؟
تعجب می کنید که آیا واقعاً به یک کیسه پوشک نیاز دارید - و اگر چنین است ، چه ویژگی هایی را باید جستجو کنید؟ کیف های پوشک بچه در هر شکل و اندازه ای وجود دارند ، اما انتخاب بهترین کیف برای شما می تواند به اولویت برسد.

در اینجا چند ویژگی وجود دارد که باید قبل از خرید به آنها فکر کنید:

اندازه: حداقل یک کیف کودک می خواهید که بتواند پوشک ، دستمال مرطوب و یک یا دو بطری را در آن نگه دارد. اگر شما نوعی هستید که دوست دارید برای هر چیز و همه چیز آماده باشید ، می خواهید یک لباس بزرگ به اندازه کافی برای تغییر لباس ، اسباب بازی ، تنقلات ، پارچه آروغ و یا یک قنداق ، ک ، جغجغه و ضدعفونی کننده دست داشته باشید .
جیب ها: بیشتر والدین دریافتند که کیسه پوشک با تعداد زیادی جیب به نظم بخشیدن کارها کمک می کند. برخی از کیف های کودک دارای جیب های مخصوصی هستند ، مانند کیسه ای که برای نگه داشتن تلفن یا رایانه لوحی شما طراحی شده است ، جیب های عایق بندی شده برای خنک نگه داشتن بطری ها و همچنین جیب هایی که می توانید هر لباسی را که کودک آلوده یا کثیف بودن لباس های آروغین است ، نگه دارید.
تسمه های کالسکه: بسیاری از کیف های پوشک دارای بندهای مخصوصی هستند که اتصال کیف را به دسته کالسکه شما آسان می کند.
پد تعویض: بعضی از کیسه های پوشک دارای یک پد تعویض است که قابل جابجایی است یا درست از کیسه خارج می شود تا یک ایستگاه فوری تغییر کند.
تمیز کردن آسان: این یک واقعیت از زندگی است که نوزادان - و تقریباً در همه چیز در نزدیکی آنها - می توانند کثیف شوند ، بنابراین ممکن است کیسه ای برای پوشک بخواهید که قابل شستشو در ماشین باشد یا به سرعت پاک شود.
انواع کیسه های پوشک
کوله پشتی های پوشکی: این سبک راحتی هندزفری را فراهم می کند و حمل آن برای مدت طولانی راحت تر است.
Totes: اینها فوق العاده جادار هستند ، که باعث می شود بهترین انتخاب برای یک روز تعطیل یا یک سفر آخر هفته باشند. به دنبال یکی با بخشها و جیب ها باشید تا به شما کمک کند تا منظم باشید.
کیف های مسنجر: این بندها با بند در سراسر بدن شما پوشیده می شوند و اگر نیاز به حمل طولانی مدت داشته باشید ، می توانند راحت تر از یک پارچه گردان باشند.
کیف های قابل تبدیل: بعضی از کیف های پوشکی بسته به نوع چیدمان بندها می توانند به عنوان کوله پشتی ، کیف دستی یا پیام رسان کار کنند. اگر می خواهید نحوه حمل وسایل کودک را تغییر دهید ، گزینه های خوبی هستند اما تمایل دارند که در سمت بزرگتری باشند.
در زیر ، بهترین کیف های پوشک ، از سایه های کلاسیک گرفته تا سبک های جدید مرسوم ، مد روز.

فقط برای اینکه بدانید ، آنچه انتظار می رود ممکن است از طریق لینک های خرید کارمزد دریافت کند. چرا به توصیه های محصول ما اعتماد کنیم؟

بهترین کوله پشتی پوشک
از کوله پشتی پوشک هاپ فرم پرش کنید
بهترین کیف های پوشکی - پشت کوله پشتی پوشک Hop Forma را رد کنید
با قیمت 75 دلار در آمازون موجود است
مشاهده اکنون افزودن به رجیستری آمازون
جوانب مثبت: مکعب بسته بندی عایق بندی شده ؛ بندهای کالسکه همراه است
منفی: نوارها در سمت نازک قرار دارند
چرا ما آن را دوست داریم
اگر به دنبال یک کوله پشتی هستید ، که ترکیبی از ذخیره یک کیسه پوشک بزرگتر با راحتی هندزفری است ، عمل کنید. جیب جلویی که یک برنده جایزه آنچه انتظار می رود 2020 و 2019 باشد ، دارای دو مکعب بسته بندی شده (یکی عایق بندی شده) است ، بنابراین می توانید تمام وسایل مورد نیاز خود (یعنی شیرینی کودک) را در یک مکان دسترسی آسان ذخیره کنید.

، کوله پشتی نیز دارای بندهای کالسکه است. ابعاد آن 16 اینچ و عرض 8 اینچ است ، بنابراین اگر در حالت کار هستید حتی می توانید یک لپ تاپ 15 اینچی را به داخل آن بکشید.

عایق بندی شده قابل شستشو در ماشین
منفی ها: در سمت کوچکتر
چرا ما آن را دوست داریم
این کیف (برنده جایزه دیگر آنچه انتظار می رود در سال 2019 باشد) ممکن است کوچک به نظر برسد ، اما دارای 9 جیب - از جمله یک جیب داخلی بزرگ ، دو جیب بطری عایق بندی شده و "جیب مامان" پر شده برای ایمن کردن لوازم ضروری شما - می توانید حداکثر سازماندهی را حفظ کنید .

بعلاوه ، تمیز نگه داشتن آن آسان است ، زیرا هنگام کثیف شدن به راحتی می توانید آن را در شستشو بریزید (و ژرمافوب ها درک می کنند که با پارچه ضد می پوشانده شده و از کپک و کپک محافظت می کند). ابعاد آن 14 اینچ عرض و 12 اینچ ارتفاع است ، بنابراین کمی ساده تر است ، اما به خوبی سازمان یافته است بنابراین احساس سیاهچاله ای نمی کند.

عضو انجمن چه باید انتظار داشت ، می گوید: "من این کیف را برای اولین کودک [کودک] خودم دو سال پیش تهیه کردم و هنوز همدم همیشگی ماست. شما از میزان نگهداری آن تعجب خواهید کرد."

 

بهترین کیف پوشک با ایستگاه تعویض داخلی
کوله پشتی پوشک رووالینو
بهترین کیف های پوشکی - کوله پشتی کیف پوشکی Ruvalino
با قیمت 41 دلار در آمازون موجود است
مشاهده اکنون افزودن به رجیستری آمازون
جوانب مثبت: با دوام ؛ سایز مناسبی است؛ تعویض ایستگاه داخلی
منفی ها: بعضی از والدین می گویند تقریباً محفظه های زیادی وجود دارد
چرا ما آن را دوست داریم
هنگامی که پوشک کثیف تماس می گیرد ، هیچ کس نمی خواهد در جستجوی ایستگاه تعویض باشد. و این کیف پوشک کوله پشتی راحتی بسیار زیادی دارد. علاوه بر کیف ، یک پد تعویض به اندازه سخاوتمندانه (به اندازه کافی بزرگ برای قرار دادن یک کودک نوپا!) ، 16 جیب ، جیب های بطری عایق بندی شده و یک جیب لپ تاپ پر شده دارید. به علاوه ، می توانید از کیف به عنوان کوله پشتی ، کیف دستی استفاده کنید یا می توانید آن را روی کالسکه خود آویزان کنید. شیک با طراحی تک جنسیتی ، سالها دوام خواهد داشت.


الان ببین
جوانب مثبت: شیک لوازم جانبی زیادی را شامل می شود
منفی: قابل شستشو نیست قرص قوطی نئوپرن
چرا ما آن را دوست داریم
پوشک پوشک Dagne Dover در واقع یک کیف پوشک است ، اما بسیار شیک است ، ما شما را سرزنش نمی کنیم که بیش از وسایل کودک از آن استفاده می کنید. البته ، کیسه نئوپرن تقریباً همه چیزهایی را که برای یک مورد کوچک نیاز دارید ، به همراه دارد: یک تشک کوچک تعویض ، دو گیره کالسکه ، یک کیسه کوچک و یک کیسه ضد آب. به علاوه ، بیشتر لپ تاپ های 15 اینچی را در خود جای می دهد.


بهترین کیف های پوشکی - از کیف مسافرتی هاپ ویکند رد شوید
با قیمت 97 دلار در آمازون موجود است
مشاهده اکنون افزودن به رجیستری آمازون
جوانب مثبت: همه چیز را نگه می دارد سازماندهی را آسان می کند
منفی: بندها و بسته شدن جیب می تواند از امنیت بیشتری برخوردار باشد
چرا ما آن را دوست داریم
این کیف تعداد زیادی جعبه را برای خانواده های در حال مسافرت بررسی می کند. به اندازه کافی بزرگ برای گشت و گذار ، این نسخه بزرگ Duo Signature Diaper Bag (یک کتاب پرفروش) است و دارای دو مکعب بسته بندی است ، به علاوه اگر در آینده شما فرودگاه باشد ، بر روی هر چمدان قابل حمل (یک ضرورت) سر می خورد. به اندازه کافی جادار است که همه چیز را برای کودک (یا دو نفر!) بعلاوه برخی از وسایل خود نیز در خود جای دهید.


الان ببین
جوانب مثبت: شیک با کودک رشد خواهد کرد
منفی: بدون قابلیت جمع کردن
چرا ما آن را دوست داریم
این کیف پوشک در واقع دو کیف در یک کوله پشتی و کلاچ پوشک است. این کوله پشتی دارای 9 جیب است ، مکانی جداگانه برای لپ تاپ ، ته چرم شیک وگان ، تشک تعویض شده و یک فلپ مغناطیسی برای نگه داشتن همه چیز. از خرید این کیف نیز می توانید احساس خوبی داشته باشید: بخشی از درآمد شرکت به هر مادر شمرده می شود ، سازمانی که توسط کریستی تورلینگتون تاسیس شده و به منظور ارائه مراقبت های مادرانه عادلانه در اختیار ن در سراسر جهان قرار دارد.

ا
جوانب مثبت: شیک
موارد منفی: فقط می تواند چند مورد ضروری را در خود نگه دارد
چرا ما آن را دوست داریم
اگر به دنبال یک کیف پوشک جمع و جور هستید تا وسایل ضروری را نزدیک خود داشته باشید ، این انتخاب مناسب شماست. این یک ترکیبی بین کیسه کمربند و بدنه عرضی است و فقط به اندازه کافی بزرگ است که می تواند چند پوشک به همراه برخی از وسایل شما را نیز در خود جای دهد. آن را از کالسکه آویزان کنید یا خودتان آن را بپوشید. لمس های سرگرم کننده مانند چاپ کامو ، لهجه های چرمی وگان و شکل براق آن را بیشتر به کیف پول شبیه می کند تا کیف پوشک.

ottle خوب و خنک باقی می ماند (کیف برای دو نفر جا دارد) ، و از پارچه ضد می ساخته شده و دارای پشتی بالشتکی است.

در داخل ، جیب های زیادی پیدا می کنید و یک پد تعویض متحرک دارید. برای آن روزهایی که ماجراهای شما به یک مجموعه چرخ احتیاج دارد ، بندهای کالسکه نیز به همراه دارد. این ابعاد کوله پشتی نسبتاً سخاوتمندانه ای دارد و تقریباً 19 اینچ عرض و 13 اینچ عرض دارد.


چرا ما آن را دوست داریم
این مارک کانادایی مورد علاقه همه از دانش آموزان گرفته تا مدیران و والدین است. چرا؟ طراحی های بی انتها هم شیک و هم کاربردی هستند.

این کیف پوشک محکم را بگیرید که دارای چندین جیب در داخل و خارج است ، به علاوه یک بند شانه قابل تنظیم است. این شامل پیوست کالسکه و یک پد تعویض متحرک نیز می باشد. حتی بهتر ، رنگ سیاه کلاسیک بسیار شیک است ، شما و شریک زندگی خود ممکن است بر سر این که چه کسی آن را حمل کند دعوا کنید. ابعاد آن 17 اینچ عرض و 12 اینچ ارتفاع است و دارای یک شبح شبیه به کیف دستی است.

برای خرید بهترین

کیفها ی کودک به اینجا مرتاجعه کنید.

جوانب مثبت: قابل شستشو در ماشین ؛ دفع کننده آب مقرون به صرفه
منفی: به اندازه بعضی کیف های دیگر جیب نیست
چرا ما آن را دوست داریم
والدین به دو دلیل مهم عاشق کیف های پوشکی 7 صبح هستند: آنها قابل شستشو در ماشین و دفع آب هستند. در رنگ خاکستری شیک و مایل به قرمز ، این کیف همچنین به اندازه کافی شیک به نظر می رسد که بتواند آن را به هر جایی برساند. این دارای سبک وزن است و دارای دسته های شانه ای نرم و راحت است ، اما برای سفر یک شبه نیز به اندازه کافی جادار است.


مشاهده اکنون افزودن به رجیستری آمازون
جوانب مثبت: شیک جیب های زیاد
منفی: همراه با لوازم جانبی نیست مثل حصیر تعویض
چرا ما آن را دوست داریم
اگر به دنبال یک کیسه پوشک هستید که جیغ نکشد ، "کیف پوشک!" این کیف کوله پشتی برای شما مناسب است. این محصول از چرم مصنوعی ساخته شده است و فاقد مواد مضر بالقوه مانند BPA یا PVC است ، بنابراین می توانید از خرید خود احساس خوبی داشته باشید - اما عملکرد آن نیز بسیار خوب است. بالای زیپ به شما سبک می دهد اما امکان دسترسی آسان را نیز در اختیار شما قرار می دهد و 12 جیب برای سازماندهی همه موارد ضروری وجود دارد (زیرا می دانیم موارد زیادی وجود دارد!)

https://www.whattoexpect.com/baby-products/diapering-potty/best-diaper-bags/


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
مونولوگ پردیس راه تاک طرح ارتقایی انصارالحجة خمیازه‌های همیشه ... Gape forever حمایت از کالای ایرانی طراحی سایت گرین وب روزگذر گروه آموزش زبان انگلیسی متوسطه اول شهرستان میاندواب الهم عجل الولیک الفرج